Výherné hracie automaty

Klasické hracie aj automaty online sa delia na niekoľké základné typy:

3-valcové: 3 valcové automaty sú tiež nazývané ako Classic Slots (klasické automaty) a sú najbližšie podobné s pôvodnými automatmi. Môžu mať až päť výplatné radov: horný rad; stredný rad; dolný rad, vľavo diagonálne, alebo vpravo diagonálne.

5 valcové : tu môže byť až 9 výherných radov, čo výrazne zvyšuje šancu na výhru. Ak chcete vyhrať, jednoducho musíte zasiahnuť jednu z kombinácií.

Bonusové automaty: Tieto automaty majú iba jednu výhernú radu – v strednom rade. Tieto automaty majú špeciálny bonusový symbol, a ak sa v línii ukáže, získate ďalšie bonusové peniaze.

Základné automaty: majú pevné výplatné tabuľky a žiadne znásobujúce alebo progresívne jackpoty, len štandardné výhry.

7 valcové: každý valec zo 7 má až 9 výherných radov. Tým sa výrazne zvyšuje šanca pri každom kole.

Feature automaty: Je ľahké sa naučiť, ako hrať automaty s „feature“ bonusmi. Môžu mať 15 výherných radov v každej hre. Hra má tiež divoké symboly, ktoré nahrádzajú iné symboly pre dokončenie výherných kombinácií.

MegaSpin (alebo multi-otočenie) automaty: Pomocou týchto automatov môžete hrať až do maximálnej výšky 9 hier súčasne. K dispozícii je tiež funkcia Auto Play, ktorá dáva možnosť urýchliť proces, ktorý umožňuje hráčom vidieť viac výsledkov na jednej obrazovke.

Progresívne automaty: Jedná sa o moduly s jackpoty, ktoré sa zvyšujú, ako hráči hrajú na rovnakom jackpote. Hráči musia staviť maximálnu stávku, aby sa kvalifikovali na jackpot.

Nie je jediný hráč, ktorý by nepoznal základné pravidlá hry na automatoch, pretože tá hra tu bola vždy v tej či onej podobe. Je dobre známe, že medzi mladšou a staršou generáciou majú skoro všetci hráči nejaké vedomosti o tom, ako automaty fungujú.