Časté otázky o hracích automatoch

Čo sú online automaty?

Jednoducho povedané online automaty sú hracie automaty, ktoré ponúka online kasíno. Hráč sa môže zaregistrovať v online kasíne a potom vsádzať s použitím skutočných peňazí do hier na svojom počítači doma potom, čo sa pripojí k online kasínu cez internet. Hráč umiestni stávku, spustí  otáčanie a prijíma platby, ak sa nejaká víťazná kombinácia objaví na valcoch, keď sa zastavili. Hodnota online automatov je posilnená prostredníctvom symbolov znásobujúcich, nahradzujúcich, otáčanie zadarmo a bonusových hier. Najnovšie online automaty majú silnú obsahovú stránku a atraktívne audiovizuálne efekty.

Sú automaty úplne náhodné?

Automaty sú úplne náhodné. Extrémne sofistikovaný generátor náhodných čísel začlenený do softvéru určuje aké symboly zobrazí, keď valce zastavia. Tie nemajú žiadny vplyv na predchádzajúce hry. Softvér a generátor náhodných čísel sú podrobené prísnemu testovaniu, aby sa zabezpečilo, že jeho prevádzka je spravodlivá a nestranná.

Môžem sa riadiť podľa vzorov, aby som zvýšil svoje šance na výhru

Výsledok otočenia v hre je nezávislý na tom, čo sa stalo v minulom kole alebo v akomkoľvek kole predtým. Preto je nemožné, aby existovali nejaké vzory. Pokúsiť sa o to, je márne a kontraproduktívne. Žiadna akcia, ktorú urobí hráč, nemôže zvýšiť šance na výhru.

Aký je rozdiel medzi online automatmi a automatmi v kamenných kasínach?

Základný princíp fungovanie online automatov a automatov v kasínach je totožný, ale sú tam rozdiely v detailoch. Online automaty sú softvérové aplikácie, ku ktorým možno pristupovať pomocou ľubovoľného počítača. Rovnaký počítač môže mať prístup k mnohým rôznym online výherným hrám. Automaty v kamennom kasíne obsahujú softvér a hardvér v jednej rovnakej konzole. Každá konzola alebo automat ponúka iba jednu hru. Na druhej strane, pretože automaty v kasíne majú špeciálny hardvér, pomocou ktorého ponúkajú jasnejšiu grafiku a väčší audio-vizuálny zážitok. Zážitok z hrania online automatov sám doma sa tiež líši od pozlátka a pôvabu v kasíne.

Čo sú výherné rady?

Výherné rady sú definované pozíciou symbolov, ktoré sú na valcoch, pričom jedna pozícia v jednom valci. Výherné rady musí byť aktivovaná pred otočením valcov a zvyčajne vsadená suma je v pomere k počtu aktívnych radov. Iba vtedy, keď sa rovnaké symboly objavia v aktívnych radoch, sa vypláca výhra.

Čo sú výplatné percentá?

Pomer celkového množstva vyplatenej sumy od stroja a celkovej výšky vsadených peňazí hráčmi za určité obdobie, vyjadrené v percentách,  je definovaný ako “výplatné percentá”. Tiež označovaný ako priemerná návratnosť pre hráča. Výplatné percentá pre on-line automaty je okolo 95%.

Prečo by som mal hrať online sloty?

Jediný dôvod, prečo by ste mali hrať online automaty je ten, že vás hrať online automaty baví. Poskytujú najlepší audio-vizuálny zážitok zo všetkých hier v online kasíne a rovnako tak aj veľa vzrušenia. Rovnako ako ste boli ochotní platiť za iné veci, čo vás bavia, mali by ste byť ochotní zaplatiť za čas strávený pri automatoch. Malo by vám byť jedno či stratíte váš vklad, a keď vyhráte, potom je to naozaj bonus. Jednotlivé výhry ponúkané v automatoch sú väčšie než v iných kasínových hrách, ale výplatné percentá sú nepatrne nižšie.
Nemali by ste hrať automaty pre generovanie príjmov alebo splnenie záväzkov.

Robia online kasína “cheatových” hráčov, ktorí hrajú automaty alebo iné hry online?

Online kasína nemajú podvodníckych hráčov. Boli stanovené pre dlhšiu dobu a musia si povesť udržať. Nemôžu profitovať a prijímať nových zákazníkov v prípade, že nebudú fungovať spravodlivo. Online casino priemysel je konkurencieschopný. Slovo z úst verejnosti prostredníctvom internetových fór a sociálnych sietí je také silné, že ak sa on-line kasíno zapojí do nekalých praktík, neprežije. Ale, rovnako ako v každom inom odvetví, aj tu nájdu takí prevádzkovatelia online kasín čas od času. Našťastie, nie je ťažké identifikovať také nečestné online kasína.